Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mithat Özdemir

Saadet Partisi Kırklareli Belediye Başkan adayı mesaj var

banner208
Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mithat Özdemir
banner210

"Hiç şüphesiz ki Allah size, emanetleri ehline teslim etmenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emreder." (Nisa Süresi - 58)

MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK ADRESİ SAADET Partimizin KIRKLARELİ Belediye Başkan Adaylığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir.

Bizlere güvenerek bu onurlu görevi ve sorumluluğu veren, başta Muhterem Genel Başkanım Sayın Temel Karamollaoğlu Beyefendiye, Bölge Sorumlularımız Sayın Yılmaz Bayat ve Sayın Arslan Ateş Beylere, İl Başkanımız Sayın Salih Mehmet Aydın Beye, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize ve bizlere güvenen tüm Milli Görüşçü kardeşlerime ve büyüklerime en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin; İlimiz, ülkemiz ve tüm Türk İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Yüce Mevla’mdan hakkı ile mücadele ederek Milli Görüşün Sancağını; Milletimizin Huzur ve Saadeti için, YENİ BİR DÜNYA ve YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYEYİ TESİS Edebilmek için Milletimizin Gönül Burçlarına dike-bilmeyi nasip etmesini niyaz ediyorum.

"Ey Dâvud! Biz seni yeryüzünde halife yaptık. O halde insanlar arasında hak ve adaletle hükmet. Hevâ ve hevesine uyma, yoksa bu seni, Allah'ın yolundan saptırır. Doğrusu, Allah'ın yolundan sapanlara, hesap gününü unutmalarına karşılık çetin bir azap vardır." (Sâd, 38/28)

Tüm dost ve arkadaşlardan Kavli Dua, Fiili Destek, Temenni ve Tavsiyelerini bekliyorum.

"Ey inananlar! Allah için adaleti ayakta tutup gözeten şahitler olun. Bir topluluğa olan öfkeniz, sizi adaletsizliğe sürüklemesin, adil olun; bu, Allah'a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır. Allah'tan sakının, doğrusu Allah, işlediklerinizden haberdardır. " (Mâide, 5/8)

ALLAH UTANDIRMASIN;

NÖBETİ HAKKIYLA TUTABİLMEYİ VE SAĞ SALİM MENZİLE VARABİLMEYİ NASİP EYLESİN. (ÂMİN)

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 14:53

Mithat özdemir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER