Bizimkentli veliler, duygusal anlar yaşadı.

Bizimkent İlköğretim Okulu 1C sınıf öğrencileri tarafından "Okuma Bayramı" etkinliği düzenlendi.

İlçemizdeki okulların yıl sonu gelirken etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Beylikdüzü Bizimkent İlköğretim Okulu 1C sınıf öğretmeni ve öğrencilerince hazırlanan "Okuma Bayramı" etkinliği okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşti.
Etkinliğe Okul müdür yardımcısı Yusuf ÇEVİK, Sınıf öğretmeni Ayhan ÖZYAŞAR, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Öğrenci velilerinin heyecanla izledikleri okuma bayramı etkinliğinde öğrenciler, birbirinden güzel gösteriler sergiledi.
Sınıf öğretmeni Ayhan ÖZYAŞAR, Branş öğretmenleri ve sınıf Annelerinin katkılarıyla hazırlanan etkinlikte Bizimkent İlköğretim Okulu 1C sınıf öğrencilerince sahnelenen şiir, şarkı, drama, müzikli kareografiler ve halkoyunu gösterileri izleyicilerle buluştu. Öğrencilerin eğitim öğretim yılı başında okula ürkek ve çekingen bir şekilde geldiklerini fakat okuma yazmayı öğrenmenin verdiği özgüven ile şimdi ise koşa koşa geldiklerini belirten Sınıf öğretmeni Ayhan ÖZYAŞAR şunları kaydetti; "Öğrencilerimiz eğitim öğretim yılı boyunca çok çalıştılar, emek verdiler. Okuma yazmayı öğrendikten sonra gelişim kaydettiler. Bugün düzenlediğimiz etkinlikte de öğrendiklerini bir bayram sevinci edasında bizlerle paylaşıyorlar. Her zaman çocuklarımıza güvenelim ve tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, sınıf annelerimizi de desteklerinden dolayı kutluyorum..." dedi.
Okuma Bayramı etkinliğinin ardından, minik öğrencilere madalyaları takdim edildi. Etkinlik sonunda, yapılan ikramların ardından program sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 03:49

Gazeteci Serkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER