Tekbir Gayrimenkul Aile Şirketi Saray’da 3. Şubesini açtı.

20 senedir Arnavutköy bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat üçüncü şubesini Saray’da açtı.

banner208
Tekbir Gayrimenkul Aile Şirketi Saray’da 3. Şubesini açtı.
banner210

Tekbir Gayrimenkul Aile Şirketi Saray’da 3. Şubesini açtı.

20 senedir Arnavutköy bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat üçüncü şubesini Saray’da açtı. Son dönemde yoğunlaşan emlak talebine yanıt vermek için Saray’da şube açtıklarını söyleyen Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat Firması’nın sahibi Erkan Sünnetçioğlu, Saray’da emlak sektörünün gelişmeye açık olduğu dile getirdi. Aile şirketi olmanın büyük avantajları olduğuna değinen Sünnetcioğlu her şubemizin başında kendini sektörümüzde geliştirmiş Eray Sünnetcioğlu ve Erhan Sünnetcioğlu var dedi.

Toprağa Yatırım herzaman kazandırır
Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat Kurucu Başkanı Erkan Sünnetcioğlu 3. Şubeyi açmaktan mutluluk duyduğunu dile getirirken, “20 senedir Arnavutköy ve Trakya bölgesin’de emlak sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Saray’a 3. şubemizi açtık. Saray’da gelişime açık olan emlak sektörü, jeotermal su kaynağının bulunması ve doğalgaz çalışmalarının başlaması ile daha da hareketlendi. İnşallah ilerleyen dönemlerde kurumsal ağımızı hizmet verdiğimiz bölgelerde arttırarak ilerleyeceğiz dedi. İstanbul’da bulunan organize sanayii bölgelerinin hızla saray ve vize bölgelerine kaydığını dikkat çeken Sünnetcioğlu , toprağa yatırım her daim kazandırır dedi.


Sektörün Güvenilir Markası
Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat Kurucu Başkanı Erkan 20 yıldır müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, yeni şubesinde emlak alım ve satım işlerini gerçekleştirmeye devam edecektir. Hesabını kitabını düşünen, uygun fiyata tarla ve arsa almak isteyen bütün vatandaşlarımızı Tekbir Gayrimenkul ve İnşaat ofislerine davet ediyoruz.” dedi. Saray’da açılan şube İşletme Müdürü Eray Sünnetcioğlu

Merkez Şube Arnavutköy : Erkan Sünnetcioğlu

Arnavutköy Taşoluk Şube: Erhan Sünnecioğlu

Tekirdağ Saray şube         : Eray Sünnetcioğlu

www.tekbirgayrimenkul.com

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 15:03

Gazeteci Serkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER