Karaca Home Arnavutköy’de Açıldı

Karaca Home Arnavutköy Fatih Caddesi’nde muhteşem bir törenle açıldı. Karaca Home Muzaffer Ticaret bünyesinde müşterilerine hizmet vermeye başladı.

banner208
Karaca Home Arnavutköy’de Açıldı

 Açılış törenine Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, Karaca Home Yönetim Kurulu Üyesi Sami Karaca, Muzaffer Ticaret sahibi Muzaffer Yılmaz, Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkan Adayı Mustafa Candaroğlu, Arnavutköy Muhtarlar Dernek Başkanı Şahimerdan Fidaner, CHP Arnavutköy İlçe Başkanı Ruhi Tuncel, STK temsilcileri, işadamları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

“Arnavutköylüleri mağazamıza davet ediyorum”

Açılışta bir konuşma yapan Karaca Home Arnavutköy Mağazası sahibi Muzaffer Yılmaz Avrupa bölgesinde en büyük mağazayı Arnavutköy’e açtıklarını belirterek, “Bölgede yıllardır esnaflık yapan biri olarak Karaca gibi bir markayı Arnavutköy’e getirdik. Bölgemizde böyle bir markaya ihtiyaç vardı ve bu ihtiyacı karşılamaya çalıştık. Açılışımıza gelerek bizleri onurlandırdınız, gururlandırdınız. Hepinize teşekkür ederim. Tüm Arnavutköylüleri mağazamıza davet ediyorum” dedi.

 

“Arnavutköy’e hayırlı olsun”

Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı ise konuşmasında hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Muzaffer kardeşimiz yıllardır Arnavutköy’de esnaflık yapıyor. Böylesine önemli markaların Arnavutköy’e gelmesi ilçemize değer katmaktadır. Bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Muzaffer kardeşimize ve Arnavutköy’e hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve katılımcılar mağazayı gezdi. Davetlilere ikramda bulunulmasının ardından program son buldu.

 

 

Adres: İslambey Mah. Fatih Cad. No:54/1 (Yapı Kredi Bankası Karşısı) Arnavutköy / İstanbul

Tel: 0212 597 91 91 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 01:56

Gazeteci Serkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER