Dillere Destan Düğün

Arnavutköy’ün sevilen İş adamlarından Cüneyit Özkan'ın oğlu Kadir Özkan'ın dünyaevine girdi

Dillere Destan Düğün

 Düğüne Arnavutköy'ün önde gelen siyasetçileri, iş dünyası, STK temsilcileri, Arnavutköy mahalle muhtarlar, bölgenin tanınmış esnafları ve çok sayıda davetli katılarak Özkan ailesinin mutlu gününde yalnız bırakmadılar.


Dillere destan bir düğünle dünya evine giren, kadir Özkanın düğününde, aileleri, akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmazken, düğüne siyaset, sanat, spor ve iş çevrelerinin tanınmış simalarının da aralarında bulunduğu yaklaşık üçbin kişi katıldı. Rüya gibi geçen düğün töreni sonrası duygularını paylaşan Özkan ailesinden Cüneyt Özkan, “Türkiye’nin çeşitli illerinden kilometrelerce yol gelen değerli misafirlerimiz bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz dedi.Bizleri onurlandıran tüm, yakınlarımız, misafirlerimiz ve büyüklerimize sonsuz teşekkür ederim. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımızdan Allah razı olsun, bu sevinç hepimizin sevincidir. Dostluk, sevgi, saygı bu günlerde belli oluyor ve dostluğun, akrabalığın değeri anlaşılıyor. Allah’ın izniyle bu sevgi, saygı bağımız her daim böyle kuvvetli olur. Allah hepinizden razı olsun darısı genç bekarlarımızın başına Allah mesut bahtiyar etsin” dedi.

 

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesinde gerçekleşen açık hava düğüne adeta Arnavutköy halkı akın etti Rumeli Ekremin sahne aldığı görkemli düğüne, üç binin üzerinde davetli katıldı düğün havai fişek gösterisiyle adeta rüya gibi bir düğün olarak herkesin büyük beğenisini kazandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 20:10

Gazeteci Serkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER