ARNAVUTKÖY KARADENİZLİLER DERNEĞİ BAŞKANI YARDIMLARI KAPI KAPI DAĞITIYOR

Arnavutköy Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Derneği, bağışçılardan oluşan yardım kolililerini Dernek Başkanı Mustafa Dursun vasıtasıyla kapı kapı dağıtılıyor.

ARNAVUTKÖY KARADENİZLİLER DERNEĞİ BAŞKANI YARDIMLARI KAPI KAPI DAĞITIYOR

Arnavutköy Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Derneği koronavirüs dolayısıyla geçimlerini sürdürmekte zorlanan ailelere yardım elini uzattı. Dernek Başkanı Mustafa Dursun öncülüğünde toplanan yardım kolileri ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ulaştırılıyor. Şehit ve Gazi aileleri başta olmak üzere yardıma ihtiyaç duyan ailelere ulaşan Mustafa Dursun, “bu zor günlerde özellikle şehit ve Gazi ailelerimiz başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerimize de ulaşarak erzak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz”

GIDA KOLİLERİNİ KENDİ ELLERİYLE DAĞITIYOR

Arnavutköy Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Dursun toplanan yardım kolilerini kendi imkanları ve bizzat kendisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Arnavutköy’de bulunan şehit aileleri ve gazilere ulaşan, ayrıca onlarca ihtiyaç sahibine de bizzat ulaşan Mustafa Dursun “Derneğimize bağış yapan iş adamlarımız var. Şu süreçte insanlar birbirine yardım etmek için adeta seferber olmuş durumda. Bende bize ulaşan yardımları Gıda kolisi yaparak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorum. Buradan kimse yanlış birşey çıkarmasın. Ben bu ailelere ulaşıp bizzat sıkıntılarını dinlemek, yardımcı olabileceğim bir konu varsa yardımcı olmak için yapıyorum. Ayrıca vatandaşa bizzat kendim ulaşmak beni gerçekten çok mutlu ediyor. Bunu severek ve isteyerek yapıyorum” dedi.

BAĞIŞ YAPMAK İSTEYEN İŞ ADAMLARIMIZI DA KAMPANYAMIZA DAVET EDİYORUM

Arnavutköy Karadenizliler Dernek Başkanı Mustafa Dursun “Derneğimiz vasıtasıyla yardımda bulunmak isteyen iş adamlarımızı da bu organizasyonumuza davet etmekistiyorum. Önümüz Ramazan Ayı ve Arnavutköy’de birçok ihtiyaç sahibi vatandaşımıza daha ulaşmamız gerekiyor. Yardımda bulunan tüm bağışçılarımıza derneğimiz adına çok teşekkür ederim. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Haber: Arnavutköy Gazetesi Kerim Güney

Gazeteci Serkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER